לחצו כאן למעבר לתפריט הראשי לחצו כאן למעבר לתוכן הראשי לחצו כאן למעבר לתוכן חלק תחתון

מרכז הקריירה של ג׳ולט

מה אנחנו עושים במרכז הקריירה?

צוות המרכז לקריירה מסייע לבוגרי הקורסים המקצועיים של ג’ולט למצוא עבודה בהייטק בתחומים המתאימים להם. בכל שבוע אנחנו מנגישים לבוגרים והבוגרות שלנו אוסף משרות שנבחרו בקפידה ובמקביל מחברים את הבוגרים עם מעסיקים שצמאים לכוח אדם איכותי ומוכשר.

 

איך אנחנו עושים את זה?

המרכז מקיים שעות קבלה עם מגייסות שעונות על כל השאלות החשובות בדרך למשרה הבאה וגם יוזם אירועי קהילה וחיבורים מעניינים בין הבוגרים לבין אנשי מפתח בתעשיה. בעזרת ראיון-דמה עם מומחית קריירה אנחנו עוזרים לכל בוגר ובוגרת להכין עצמם בצורה הטובה ביותר לראיון העבודה. 

בין המשרות אליהן תוכלו להגיש קורות חיים דרך ג׳ולט

Customer Success
Tel Aviv, Israel
PPC Manager
Tel Aviv, Israel
B2B Sales
Tel Aviv, Israel

gain confidence.
get that job.

שאלות אמיתיות, הקלטות בזמן אמת ופידבקים שיעזרו לך להצליח בראיון העבודה הבא
להתחלת הראיון
mock interview

Jolt’s Help Center

לכל השאלות
  • מאד מקובל לשאול בראיון ראשוני, בדר”כ ראיון HR, מהן ציפיות השכר שלכם. עשו מחקר באינטרנט, בקשו תמיד שכר גבוה יותר ממה שאתם מצפים לקבל בפועל. הציבו לעצמכם דדליין שמתחתיו לא תהיו מוכנים לרדת כדי שתדעו עם עצמכם קודם כל, כמה גמישים אתם. זכרו שניתן לנהל מו”מ גם על גורמים נוספים מעבר לשכר, למשל, קרן השתלמות, ימי מחלה, ימי חופש, תשלומי נסיעות, חנייה ועוד. 

  • אם נצא מנקודת הנחה שהחברה נוהגת איתכם בשקיפות, מצב כזה אכן עלול לקרות. אם הראיון נעוץ בלו”ז סביר להניח שהוא אכן יקרה. בכל אופן, מוזמנים לציין בפני המגייסת שבמידה והמראיין מתפנה לפני המועד החדש שנקבע, תשמחו להקדים. 

  • לרוב המגייסת לא מבצעת גם ראיון טלפוני וגם ראיון בזום. ייתכן וזו הדרך המקובלת באותה חברה, וייתכן, ויש לה חששות לגבי ההתאמה שלכם לתפקיד והיא רוצה לקיים שיחה אחת נוספת לפני שהיא מתקדמת איתכם בפאנל. נצלו את ההזדמנות כדי להפיג לה את כל החששות ולשאול שאלות.

צוות הקריירה

גולן זוהר

Director of Placement

אריאלה גרסון

Recruiting Specialist