לחצו כאן למעבר לתפריט הראשי לחצו כאן למעבר לתוכן הראשי לחצו כאן למעבר לתוכן חלק תחתון
הרשמה לניוזלטר

הפורמט של ג׳ולט

סטנדרט הזהב של ג׳ולט ללמידה ברמה הגבוהה ביותר
Omer Nisanov, Course Manager
omer-nisanov-420px

איך באים ג׳ולטים לעולם?

איך אנחנו מבטיחים שכל שיעור בג׳ולט יהיה מושלם וימשיך להשתפר כל הזמן? בדיוק בשביל זה פיתחנו את סטנדרט הזהב של ג׳ולט. כדי ללמד תוכן פרקטי ומסמיך על תפקידים שונים בתעשיית הטק, אנחנו ראשית יוצאים למחקר מעמיק כדי להבין מה הוא הידע, הכלים והמיומנויות הנדרשות בשטח על מנת להתקבל לתפקידים הללו ולהצליח בהם. אז מומחים ממחלקת פיתוח התוכן שלנו מראיינים מומחים מכל העולם ויחד איתם יוצרים שלד ראשוני לסילבוס הקורס.

הסילבוס מכיל עשרות יחידות תוכן שלכל אחת יעד למידה מוגדר, והן קשורות אחת בשנייה ויוצרות תהליך של למידה נערמת. מחלקת התוכן מגדירה לכל יחידת תוכן כזו מי הם המומחים הרלוונטיים ביותר לבניית השיעורים, והד-האנטרית יוצאת לאתר ולגייס אותם מכל העולם.

בתהליך הגיוס אנחנו לא מתפשרים ומגייסים את המומחיות והמומחים המובילים בעולם שעובדים בחברות משמעותיות כמו Microsoft, Salesforce, Google וביחד עם מומחי הלמידה האפקטיבית שלנו, מייצרים מארזי למידה הכוללים מערך שיעור ומצגת ראשונית.

עכשיו כשקיט התוכן מוכן, מכניסים אותו לעיצוב בסטודיו, מייצרים חומרי עזר, בונים מיילים אוטומטיים עם חומרים שישלחו למשתתפים אחרי השיעור ומוציאים בריף לצוות הגיוס על מנת לגייס מקצוענים מנוסים נוספים שילמדו את החומר. כל מומחה שמגוייס מקבל ערכת תוכן שבנויה ב-85% – ולזה הוא מוסיף פנימה כ-15% נוספים מהניסיון האישי שלו ושלה.

ללמד רק את מה שנכון להיום

אם יש מאפיין בולט אחד המשותף לתעשיית ההיי טק העולמית הוא כנראה הדינאמיות והמהירות בה דברים משתנים. זה גם הקסם של התעשייה ומה שהופך אותה לרלוונטית ויציבה – היא מתאימה את עצמה כל הזמן למציאות יומיומית משתנה. וכמו פני התעשייה כך התכנים שלנו בג’ולט, מתעדכנים ומתאימים את עצמם אל הכלים, השפה והתהליכים שבהם משתמשים בחברות הטק אליהן הבוגרים שלנו מתקבלים. היכולת שלנו לזהות בזמן אמת האם תוכן זקוק לרענון נשענת על כך שאת התכנים מעבירים מנהלי מוצר, מנהלות פרוייקטים ומומחים שמובילים צוותים וחברות בזירה הסטרטאפית ודואגים לכך שהתוכן שהם מלמדים מתכתב עם הדרישות בשוק. בנוסף, מחלקת התוכן של ג’ולט בוחנת את סילבוס הקורסים, התכנים והתרגילים של כל קורס וקורס אחת לרבעון, ובכך דואגת להשאיר את התוכן רלוונטי ועדכני תמיד. 

הפורמט של ג׳ולט
רוצים ללמוד עוד על ההכשרות שלנו? קבעו שיחה עם יועץ לימודים