לחצו כאן למעבר לתפריט הראשי לחצו כאן למעבר לתוכן הראשי לחצו כאן למעבר לתוכן חלק תחתון
הרשמה לניוזלטר

ללמוד מאלו שעושים

המרצים בג׳ולט עובדים בחברות ההיי-טק המוכרות והחדשניות ביותר בישראל ובעולם. בכל מחזור משתתפים יותר מ-20 מרצים שונים – והמשמעות היא חשיפה ישירה לתעשיה ויצירת רשת רחבה של קשרים עוד במהלך הקורס.
Resa Gooding, Cacao Media
reza-sm

בג׳ולט יש כ-200 מרצים ומרצות

90% מהמרצים בג׳ולט עובדים בתעשיית ההייטק

100% מהשיעורים בג׳ולט משתנים לפי הפידבק של הסטודנטים

הציון הממוצע של המרצים בג׳ולט הוא 4.5 מתוך 5

מרצים ומרצות מומחים בתחומם שעובדים וחיים את תעשיית ההייטק העולמית

המתכון הייחודי שהופך את המרצים של ג’ולט למורים הטובים ביותר הוא שהם בראש ובראשונה מקצוענים ומקצועניות שעובדים בתעשיית ההיי טק העולמית – יזמות, מנהלי מחלקות, מנהלות מוצר, מעצבי חווית משתמש, מנהלות מוצר ופורצי דרך בתחומים רבים.

השילוב בין תחומי המומחיות השונים של המרצים שלנו, הידע והניסיון המגוון שהם מביאים אל השיעור מחברות הטק המובילות בעולם, ביניהן: מאנדיי, מאטה, גוגל, מייקרוסופט, ויקס, סימילרווב, פלייטיקה, אפס פלאייר, מון אקטיב ועוד, מקנה לסטודנטים שלנו למידה אקטואלית, רלוונטית לעולם בו אנו חיים ופועלים ואולי הכי חשוב – כלים פרקטיים אותם יוכלו ליישם כבר ביום למחרת השיעור.

תהליך ההכשרה המיוחד של ג׳ולט

בג’ולט פיתחנו תכנית הכשרת מרצים ייחודית. כל מרצה פוטנציאלית עוברת אודישן מול מצלמה, ריאיון אישי, והכשרת לימוד מרחוק בפורמט של ג׳ולט. לאחר הליך מיון קפדני, ממשיכים המועמדים אל תכנית הכשרת המרצים של ג’ולט, אשר כוללת בוטקאמפ מקצועי בהובלת מאמן מרצים בכיר, תכני לימוד שפותחו לאורך השנים ומהניסיון שצברנו בהכשרת מאות מרצים מכל העולם, התנסויות מעשיות, משוב חם, הכשרה לתוכן הספציפי אותו המרצה ילמד, ולמידת עמיתים – ממש כמו הסטודנטים שלנו.

מי שקובע אם יסיימו את ההכשרה הם לא אחרים מהסטודנטים שלנו – בסשן טבילת האש הראשון של המרצים מול סטודנטים אמיתיים. הציון המינימלי להמשך התהליך בדרך להיות ג’ולטר מוסמך הוא לפחות 4 (מתוך 5), אחריו המרצה מקבל משוב מעמיק מהצוות ומהסטודנטים ויוצא לטבילת אש שנייה. ציון 4.2 ומעלה, והוא בפנים. רק אז המרצה הופך להיות ג׳ולטר מוסמך ויכול להוסיף את ג׳ולט לפרופיל הלינקדאין שלו.

Top 20 Jolters

These are our Top 20 best Jolters of the past month, ranked by Jolt’s students
Show All

ג׳ולטרים ממגוון חברות בינלאומיות

Preethi Sundaram

Vertical Marketing

Yitzy Tannenbaum

Head of Product Marketing

Liat Netanel

Strategic Account Manager

Leshem Brosh

Partnerships Manager

רוצה להיות חלק מצוות המרצים והמרצות של ג׳ולט? אני רוצה להצטרף!