לחצו כאן למעבר לתפריט הראשי לחצו כאן למעבר לתוכן הראשי לחצו כאן למעבר לתוכן חלק תחתון
הרשמה לניוזלטר
jolt room 2

Jolt Executive Education

להוסיף יכולות לארגון עם קורסי ההכשרה המתקדמים של ג׳ולט

התוכניות שלנו

Tailor-made programs

תוכניות מותאמות אישית לקבוצת עובדים או מנהלים בכירים בארגון שנועדו למקצע את הלומדים בתחום מסוים או לפתח אותם אישית. הלמידה הינה ממושכת ונעשית במפגשים שבועיים. כמו כן, היא כוללת פרויקט סופי הקשור לתחום ההכשרה. תוכניות מסוג זה נבנות לפי צרכי החברה ולכן הן אקסקלוסיביות.

Open sessions

אלו הן סדנאות בתחומים כלליים יותר שנועדו לקבוצות גדולות בארגון. מטרתן להקנות כלים ומיומנויות מקצועיות התורמים לעבודה השוטפת בחברה. מדובר בהרצאות פרקטיות המועברות על ידי מומחים בתחום שעובדים בתעשיית ההייטק. נושאי ההרצאות נבחרים על ידי הארגון ויכולים לסייע בפיתוח אישי ומקצועי של העובדים.

מה לומדים אצלנו?

אוריינטציה עסקית

פיתוח מנהלים

מיתוג מעסיק

ניתוח דאטה

פיתוח קריירה

מכירות ושימור לקוחות

הסטנדרט של ג׳ולט

בכירים מתעשיית ההייטק

התכנים בג׳ולט מועברים על-ידי מרצים בכירים שעובדים בחברות ההייטק המובילות בישראל ובעולם – כך שהמשתתפים נחשפים ל-Best Practices מגוונים מהתעשייה ושומרים על כשירות גבוהה

שיעורי לייב אינטימיים

כל השיעורים מועברים בלייב בצורה אינטראקטיבית ובקבוצות קטנות, המאפשרות דיון פתוח ומקצועי להפנמה אמיתית של החומר הנלמד.

למידה מבוססת פרויקט והתנסות מעשית

כל השיעורים בג׳ולט מבוססים על דוגמאות רלוונטיות ועדכניות, מתודולוגיות עסקיות ו- Best Practices שנוסו, נמדדו ותוקפו בחברות המובילות.

ממי לומדים?

All teachers

Yitzy Tannenbaum

Director of Product Marketing, EX Meta & NICE

Liron Yona

Consulting & Training for optimal functioning and high-performance

Liron Kaplan

Founder

Doron Pryluk

VP of Customer Experience

Alex Shilman

Chief Behavioral Officer

החברות שעובדות איתנו:

חווית הלמידה של ג׳ולט מתאימה ללמידה מרחוק. כל המרצים הם מומחים מהתעשייה ויודעים לענות על הצרכים הרלוונטיים לכל משתתף. קיבלנו יחס אישי ותרגלנו פרקטיקות רלוונטיות בלמידה אינטראקטיבית.

Dror Yaacobi

Global OD and People Analytics Manager @ Similarweb

חווית הלמידה של ג׳ולט היא פתרון נהדר לארגונים בתקופה זו ובכלל. תוכן רלוונטי שמועבר ע״י מנחים מהשורה הראשונה. ג׳ולט היא לא החלופה ללמידה כפי שהכרנו, היא הרך החדשה שבה נכון ללמוד.

Tal Raz

Global Learning and Training Manager @ Karnit Digital

שת״פים עם מוסדות אקדמאיים

ג׳ולט משתפת פעולה עם מוסדות אקדמיים מובילים בארץ ובעולם בבניית תוכניות לימוד, קורסי בחירה ופתרונות נוספים. שת״פים אלו מאפשרים למוסדות להציע לתלמידים שלהם גישה לתכנים פרקטיים הנוגעים לעולם העבודה החדש, מבוא ליזמות, ניהול ועוד.

אוניברסיטת קליפורניה

אוניברסיטת קליפורניה הוקמה בשנת 1868, שנולדה מתוך חזון בחוקה הממלכתית של אוניברסיטה ש”יתרום אפילו יותר מזהב קליפורניה לתפארתם ולאושרם של דורות מתקדמים.”

מכללת תל חי

המכללה תתבסס על משאבי האיזור, ההון האנושי, הטבע והנוף, לפיתוח מרחב אקדמי וקידום המחקר בתחומי המדעים והטכנולוגיה ומדעי החברה והרוח.

מכללה אקדמית תל אביב

אנו רואים את ההשכלה הגבוהה ומיצוי הפוטנציאל של הסטודנט בחשיבות רבה, ומבקשים מהסטודנטים שלנו לא להתפשר על דבר החל מרגע ההרשמה ועד לקבלת התואר.

המרכז האקדמי פרס

מוסד אקדמי מוביל המשלב בין גישה חדשנית ייחודית בתוכניות הלימודים לבין מחויבות חברתית עמוקה ומתמשכת של מייסדי המרכז, עובדיו ותלמידיו.

שת״פים עם ארגונים שונים

לצד תוכניות שמיועדות לשוק הפרטי, ג׳ולט עובדים גם עם משרדי ממשלה בישראל ובאנגליה ועם ארגונים בארץ ובעולם להעברת תוכניות לימוד והכשרה מוכוונות תעסוקה

לקבלת מידע נוסף על ג׳ולט לארגונים

השאירו פרטים

    או חייגו 8049* 8049* לשיחה עם יועץ לימודים
    phone icon