לחצו כאן למעבר לתפריט הראשי לחצו כאן למעבר לתוכן הראשי לחצו כאן למעבר לתוכן חלק תחתון
הרשמה לניוזלטר

מדריך: כך תבצעו הסבה להייטק בצורה הטובה ביותר

Jolt-logo-square
 • Jolt Team
 • 28 ביוני
 • 12 דקות
ווטסאפ
Whatsapp
ווטסאפ
אימייל
Email

עולם ההייטק כולל בתוכו אינספור מקצועות ותחומים, שיכולים להתאים למגוון רחב של אנשים. הסבה להייטק קורצת כמעט לכל אדם במשק העבודה, משום שהיא טומנת בחובה אפשרויות פיתוח מקצועי רבות, עבודה מעניינת מול גורמים בארץ ובחו”ל, שכר גבוה ותנאי עבודה נוחים. במידה וכבר יש לכם ניסיון בענפי התעשייה השונים, הסבה להייטק תאפשר לכם להביא לידי ביטוי את הכישורים שיש בידכם כיום באופן המספק והמתגמל ביותר. כיצד תבצעו הסבה להייטק באופן הנכון ביותר עבורכם? הכל במאמר הבא.

move to hitech

מאיפה מתחילים, ומה הן הדרכים היעילות ביותר לביצוע הסבה להייטק בגיל 30 (ואחרי)?

במאמר נדבר על הדרכים לפרוץ לעולם ההייטק בשישה תחומים עיקריים: שיווק, מסחר, מכירות, פיתוח עסקי, משאבי אנוש ושירות לקוחות. במאמר נפרט למי מתאים כל תחום, מה האפשרויות שניצבות בפניכם לנוכח הניסיון התעסוקתי וההכשרה האקדמית שלכם, ונענה על השאלה המשמעותית – האם ניתן לעשות הסבה להייטק בגיל 30? (או אחרי כמובן).

עבודה בתחום השיווק בהייטק

אפשרויות ההסבה להייטק רבות ומגוונות, כאשר אחד מתחומי ההתמחות המעניינים ביותר הוא תחום השיווק. השיווק הוא הליבה של התקשורת של העסק עם הצרכן, והיא מאפשרת לחברה להעביר את המסרים הנכונים לקהל שלה. העוסקים בתחום השיווק יסייעו בבניית ויישום התוכנית השיווקית של החברה, על כל רבדיה, ויגדילו את ההכנסות והרווחים של החברה. במסגרת העבודה בתחום, אנו ממליצים לעבור הסבה לשלושה תפקידים עיקריים: 

1. ניהול קמפיינים דיגיטליים
תפקיד ניהול הקמפיינים הדיגיטליים מחייב הכרה של עולם ה-PPC (תשלום לפי לחיצה על פי מודל הפרסום הדיגיטלי הבסיסי, כיום יש דרכי תשלום שונות על מודעות וקמפיינים ממומנים מסוג שונה בדיגיטל אך השם המסורתי נותר), מודל הפרסום הנפוץ ביותר באינטרנט. לרוב תידרשו להוכיח ניסיון בניהול קמפיינים ממומנים למחשב ולמובייל בפייסבוק, גוגל, יוטיוב או לינקדאין. ניתן להתמיין למשרה זו ללא תואר ראשון או שני, רק על בסיס ניסיון בתחום או הכשרה במסגרת קורס מקצועי של ניהול קמפיינים דיגיטליים. 

2. ניהול תוכן
אנשי התוכן מתמקדים בכתיבת תוכן לכל צרכי החברה: החל משלב האתר המסחרי ומערכת הדיוור שלה, ועד לשלב התוכן במוצרי החברה (אפליקציות, אתרים, מוצרים פיזיים ועוד). על פי רוב, תוכלו להתמיין למשרה זו ללא תואר ראשון או שני, רק על בסיס ניסיון רלוונטי או הכשרה במסגרת קורס מקצועי בתחומי כתיבת ועריכת התוכן. תפקיד זה מתאים מאוד למי שמעוניין לבצע הסבה מהוראה להייטק, ובייחוד מתחומי הוראת הספרות, העברית והלשון – כיוון שהוא דורש יכולות ניסוח גבוהות והכרה של כל כללי השפה והדקדוק. חשוב לציין שמרבית מחברות ההייטק והסטארטאפים בישראל פונים לשווקים בינלאומיים ועל כן, פעמים רבות, אנגלית ברמה גבוהה ואפילו שפת אם תידרש לתפקידי תוכן בחברות אלה. כדי להתמיין למשרות תוכן רצוי להצטייד בחומרים כתובים מוכנים מראש בתור תיק עבודות ראשוני, עוד לפני שמתחיל תהליך המיון.

3. ניהול פרויקטים
משרת מנהל/ת הפרויקטים היא משרה ניהולית מבוקשת, שאינה מצריכה כישורים טכניים כמו שהיא מצריכה מיומנויות בין-אישיות. במסגרת תפקיד זה תידרשו להוכיח יכולות בין אישיות כמו מנהיגות, ניהול משא ומתן, הנעת עובדים, כישורי תקשורת מפותחים ויכולת לפתח מערכת יחסים מקצועית ארוכת טווח עם מגוון לקוחות. בנוסף, תידרשו להפגין יכולות מקצועיות של תכנון, קבלת החלטות, התמודדות עם חסמים ארגוניים ושינויים. משרה זו אינה דורשת תואר ראשון או שני, אך כדי לבצע הסבה להייטק כמנהלי פרויקטים תצטרכו להוכיח ניסיון רלוונטי או לעבור קורס מקצועי שיכשיר אתכם לתפקיד זה. 

הסבה להייטק לאקדמאים בתחום הפיתוח העסקי

משרות בתחום הפיתוח העסקי הן משרות של מנהלים או יועצים, שמטרתן לקדם מטרות ארגוניות ולייעל את החברה. בין השאר, עובדים בתחום מנהלי פיתוח עסקי, מנתחי נתונים ואנשי מחקר. במסגרת העבודה תידרשו ליזום ולהוביל תהליכים למטרות פיתוח ארגוני של החברה, הגדלת הכנסות החברה, ניהול הוצאות, פיתוח עסקי, גדילה לרשת ארצית, השקת מוצרים חדשים או פנייה למגזר לקוחות חדש. תוכלו לפקח ולנהל תהליכים אלו באמצעות בניית תוכניות עבודה ואסטרטגיה, ניתוח נתונים שוטף וקיום פגישות ייעוץ אישיות למנהלי החברה.

הסבה להייטק לאקדמאים ולאנשי הוראה היא אפשרית ומומלצת מאוד בתחום הפיתוח העסקי. לרוב, משרות אלו דורשות תואר ראשון או שני בתחומי הייעוץ הארגוני והאסטרטגי, והכשרה או ניסיון בניתוח נתונים והפקת דו”חות למנהלים. 

הסבה להייטק בתחום המכירות

אנשי המכירות בחברה הם הקשר הישיר של העסק ללקוחות. במסגרת התפקיד, תידרשו לנהל משא ומתן עם לקוחות פוטנציאליים ומשקיעים (בארץ ובחו”ל), לנהל את תהליך מיתוג המוצר שתמכרו ולעבוד בתיאום עם שאר מחלקות החברה. בין השאר, תוכלו לעבוד בתחומים הבאים:

1. ניהול מכירות
אנשי מכירות ומנהלי מכירות הם אנשי הקשר של החברה ללקוחות בשטח. כל עסק צריך אנשים שיתקשרו פיזית ווירטואלית עם לקוחות הקצה והמשקיעים. במסגרת התפקיד תידרשו להוכיח ניסיון רלוונטי בתחום המכירות, ולהפגין יכולות ניהול משא ומתן, נטרול התנגדויות והשלמה של תהליך מכירה. תפקיד זה אינו מצריך רקע אקדמאי, ומתאים לכל אדם שמומחה במכירות. 

2. ניהול מוצר

מנהלי המוצר אחראים על פיתוח המוצר מהבחינה הלוגיסטית, במשך כל שלבי החיים של המוצר – מרגע השקת המוצר ועד לרגע החלפתו בדגם מתקדם יותר. במסגרת התפקיד תידרשו לאפיין, לתקצב ולשווק את המוצר, ולתמוך בתהליך המכירות שלו. לרוב, מנהלי מוצר נמצאים בקשר רציף עם צוות הפיתוח, צוות ה-QA, ראשי הצוותים, אנשים השיווק והמכירות ואנשי הלוגיסטיקה. בחלק מהמקרים, מנהלי המוצר אחראים רק לשיווק, מכירות או לוגיסטיקה, ועובדים בשיתוף פעולה עם מנהלי מוצר נוספים בתחומים משלימים. בגלל היקף התפקיד, הוא דורש ניסיון והשכלה רלוונטית. בחלק מהמקרים, תצטרכו להיות בעלי תואר במקצועות ההנדסה, ולכן תפקיד זה מתאים מאוד לביצוע הסבת אקדמאים להייטק. במקרים אחרים, תידרשו להוכיח ניסיון בשיווק, או רקע טכנולוגי של פיתוח תוכנה והנדסת חומרה.

עבודה בהייטק בתחום המסחר

אנשי המסחר בחברת בהייטק מגיעים מכל תחומי המסחר – החל משלב תכנון המוצר ועד לשלב מכירתו ללקוח הסופי. בתוך המחלקה, תפקידם של מנהלי המסחר כולל אחריות מלאה ופיקוח על כל התהליך המסחרי, לרבות הגדלת המכירות והשגת היעדים הכספיים, יישום החזון העסקי ושמירה על רווחיות החברה. מנהלי המסחר אחראים על תמחור מוצרים, ניהול מבצעים, בדיקת רווחיות וניתוח מדדים עסקיים. בנוסף, העבודה כוללת גם עבודה שוטפת מול ספקים, כולל ניהול הרכש והמלאי וקיום משא ומתן. בתור מנהלי המסחר תהיו אחראים גם על ניהול צוות המכירות וצוות שירות הלקוחות, ותידרשו למעורבות מלאה בגיוס עובדים להרחבת המערך המסחרי השוטף. ניסיון אקדמי רלוונטי, או הכשרה מקצועית במסגרת קורס, יסייעו מאוד בקבלה לתפקיד זה, והוא מתאים לביצוע הסבה להייטק לאקדמאים ולאנשי מקצוע מתחום ההוראה. 

הסבת אקדמאים להייטק בתחום משאבי האנוש

מנהלי משאבי אנוש בהייטק הם חיוניים לתפקוד השוטף של החברה, ואחראים על גיוס, מיון והשמת העובדים בה. בנוסף לגיוס עובדים חדשים, במסגרת תפקיד זה תהיו אחראים גם על שביעות הרצון של העובדים, תחושת השייכות שלהם לחברה ויחסיהם המקצועיים והבין אישיים בעבודה. בהייטק, אפשרויות התגמול הן רבות, ותוכלו לקיים בחברה ימי עיון, ימי גיבוש, הרצאות וסדנאות לפיתוח אישי. הסבת אקדמאים להייטק בתחום משאבי האנוש היא רק צעד מתבקש, משום שתפקידים אלו דורשים תואר ראשון או שני בניהול משאבי אנוש. 

הסבה מהוראה להייטק בתחום שירות הלקוחות

תפקידם של אנשי שירות הלקוחות הוא לשמור על לקוחות החברה מרוצים, ולספק מענה לשאלות, בעיות ותקלות שונות שעולות בהקשר למוצר או זמני האספקה שלו. גם תחום זה נחלק לתפקידים שונים שיכולים להתאים לכם בעת ההסבה להייטק:

1. אנשי שירות לקוחות

בתור אנשי שירות לקוחות תידרשו לסבלנות רבה ויחסי אנוש מצוינים. במסגרת התפקיד תספקו מענה לשאלות של לקוחות לפני רכישת המוצר או במהלך השימוש בו. תוכלו לסייע ללקוחות בשלל תחומים, ולענות על שאלות בנוגע לתמחור המוצר, זמני האספקה ויתרונותיו.
כיוון שעבודת אנשי שירות הלקוחות לרוב נעשית באמצעות המחשב או הטלפון, ניתן לבצע תפקיד זה גם מרחוק. תפקיד זה אינו מצריך השכלה אקדמאית בתחום ספציפי אך מחייב כישורים בין אישיים מפותחים, ולכן הוא מתאים לאנשי מקצוע שרוצים לעשות הסבה מהוראה להייטק. 

2. אנשי תמיכה טכנית

אנשי התמיכה הטכנית הם אנשי שירות לקוחות שמתמקדים בפתרון בעיות טכניות במוצר. במסגרת העבודה תתעסקו במוצרים פיזיים או וירטואליים (אתרים, אפליקציות, פלטפורמות) ותידרשו לספק מענה טכני מקיף ולפתור תקלות במסגרת שעות עבודה מוגדרות. תפקיד זה ניתן גם הוא לביצוע מרחוק. כיוון שהוא מצריך ידע והבנה טכנית בתחום העיסוק של החברה, הוא מתאים לאנשי הוראה שמגיעים מן התחומים הטכניים. 

3. ניהול Customer Success (הצלחת הלקוח)

מנהלי ה-Customer Success אחראים על יישום שיטת העבודה העסקית שנקראית “מודל הצלחת הלקוח”, שמלווה את הלקוחות בעת השימוש במוצרים או השירותים של החברה. מודל הצלחת הלקוח מתמקד במערכת היחסים בין הלקוח והחברה שמפתחת את המוצר על כלל מחלקותיה (פיתוח, שיווק וניהול מוצר). מטרת המודל היא ליצור תחושת סיפוק אצל הלקוח, לתמוך בהצלחת המוצר ולהגדיל את טווח חייו, ובעקבות כך גם להגדיל את קהל הלקוחות. במסגרת תפקיד זה תידרשו להיות קשובים לצרכי הלקוח ולשקף עבורו פתרונות ומגבלות של החברה, באופן שיספק מענה לדרישותיו ויתרום לשביעות הרצון הכללית שלו מהחברה. תפקיד זה לרוב ידרוש תואר ראשון או שני, ומתאים לאנשי הוראה ולביצוע הסבה להייטק לאקדמאים. 

הסבה מקצועית להייטק – גם בקורס אונליין 

אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות הסבה מקצועית להייטק, היא באמצעות קורסים ייעודיים. קיימים קורסים רבים שמתאימים לאנשים בעלי או חסרי ניסיון מקצועי קודם, ויעזרו לשלב אתכם בתפקידי מפתח בתעשייה. אחד הקורסים המומלצים ביותר בתחום ההסבה להייטק הוא קורס PoMa, שמיועד לאנשי עסקים מקצוענים ומנוסים, ומאפשר לכם להשתלב בהייטק בתפקידי שיווק, מכירות, אופרציה, ניהול פרויקטים, פיתוח עסקי וניהול הצלחת לקוח. 

הקורס מתקיים אונליין במשך ארבעה חודשים בלבד, ומעניק לכם את כל הכלים הנדרשים להסבת להייטק בגיל 30 (ובכל שלבי החיים). במהלך הקורס תרכשו כישורים אישיים בהייטק, תתנסו בעבודה עם כלי עבודה בסטארט-אפים, תיחשפו למודלים פופולאריים בהייטק ולכלים דיגיטליים רבים ומגוונים. קורס ההסבה להייטק נלמד במתכונת לימודי ערב, בהיקף של 135 שעות לימוד אקדמאיות. תוכלו לבחור האם ללמוד בימים שני וחמישי או ראשון ושלישי, כאשר הלימודים יתקיימו בין השעות 18:00 – 21:15. באמצעות קורס PoMa של ג’ולט תוכלו ללמוד מרחוק ולרכוש את כל סט הכלים שתידרשו לו בעת ביצוע הסבה להייטק לאקדמאים. 

איזון עבודה וחיי משפחה – זה אפשרי!

כדי לעבוד בהייטק לא צריך לוותר על זמן עם בני הזוג והילדים. בזכות מהפכת העבודה מרחוק קיימת היום היכולת לעבוד מהבית גם בתחום ההייטק – כך שתוכלו לעבוד בתנאים הנוחים לכם, ובזמן הנוח לכם. הסבה להייטק בגיל 30 מאפשרת לאנשי משפחה שמנהלים את משק הבית לעבוד במשרה מלאה ולהתפרנס בכבוד – ובמקביל להספיק להוציא את הילדים מהגן או מבית הספר. כאשר אתם מנהלים את שגרת העבודה שלכם מהבית, תוכלו להקפיד על שעות עבודה שנוחות לכם, ולסיים את העבודה בדיוק בזמן של חזרת כל בני המשפחה הביתה, על מנת להעביר יחד ערב משותף.

העבודה מרחוק פותרת גם קשיי התניידות וחוסכת זמן רב בפקקים. היום כבר אין משמעות למיקום הגיאוגרפי של מקום העבודה. במקום לנסוע כל יום לעבודה בתל אביב, תוכלו לעבוד מהמשרד הביתי בקריית ים ולנהל שיחות וידאו עם העמיתים שלכם במשרד הישראלי (או אפילו, עם הקולגות מעבר לים). הסבה להייטק בגיל 30 מעולם לא הייתה אפשרות ממשית יותר. 

שאלות ותשובות בתחום ההסבה להייטק

איך מטפסים במעלה הסולם המקצועי?

אם תבחרו לעשות הסבה להייטק, התפקיד שיפתח לכם את הדלת יהיה בוודאי תפקיד מקצועי במשרת ג’וניור. זוהי משרה התחלתית, בדרגת שכר נמוכה יותר, שמאפשרת לכם לבצע הסבה להייטק בגיל 30 ולצבור ניסיון תוך כדי העבודה. לאט לאט, עם ההתקדמות המקצועית שלכם, תוכלו לטפס לתפקידי ביניים (mid level) ואף להגיע לתפקידים בכירים יותר. הדרך להתפתחות מקצועית טמונה בלימוד מתמיד, חריצות, יחסי אנוש מצוינים, מקצועיות, עמידה בזמנים וכישורים רבים שרכשתם כבר בעבודתכם הקודמת ותזכו לשפר במסגרת תפקידם החדש בהייטק. 

כמה מרוויחים בממוצע בתפקיד מנהל/ת מוצר?

מנהל או מנהלת מוצר עובדים במחלקת השיווק של חברת ההייטק, ותפקידם לנהל את פיתוח המוצר מהבחינה הלוגיסטית. במסגרת התפקיד הם מאפיינים את המוצר, מתקצבים אותו, ומנהלים את מערך השיווק והמכירה שלו. תפקיד זה מתאים מאוד למעוניינים לבצע הסבה להייטק בגיל 30, כיוון שהוא דורש ראייה מערכתית רוחבית ומתפרס על תחומי אחריות רבים.

בכל תפקיד בהייטק, השכר משתנה בהתאם לאופי החברה, שנות הניסיון של העובד, הראיון האישי ופרמטרים נוספים (עליהם תוכלו ללמוד גם במסגרת קורס PoMa). עם זאת, השכר הממוצע עבור מנהלי מוצר בתחילת הדרך (עד שנתיים של עבודה בתחום) הוא 14-20 אלף ש”ח ברוטו. עם ההתקדמות לתפקידים בכירים יותר, השכר יכול לעלות אף ל-38 אלף ש”ח.

כמה מרוויחים בממוצע בתפקיד ארכיטקט מערכת?

ומה לגבי תפקידי תכנות? ארכיטקטי מערכת הם מתכנתים או מתכנתות בכירים שמקבלים החלטות בנוגע לעיצוב תוכנה ברמה הגבוהה (high-level), ומכתיבים סטנדרטים טכניים לגבי טכניקות תכנות, כלים ותשתיות תוכנה. השכר הממוצע עבור ארכיטקטי מערכת בתחילת הדרך (עד שנתיים של עבודה בתחום) הוא 16-22 אלף ש”ח ברוטו. עם ההתקדמות לתפקידים בכירים יותר, השכר יכול לעלות אף ל-36 אלף ש”ח. כפי שניתן לראות, ניתן להגיע למשכורות דומות גם בתפקידים בתחומי השיווק ותחומים רבים נוספים בהייטק!

איפה כדאי לחפש עבודה?

אנחנו שמחים שקראתם עד לפה ואתם כבר מוכנים לעשות הסבה להייטק! חשוב לציין שפעמים רבות במסגרת לימודי הייטק וקורסים המציעים הכשרות מקצועיות בתחומים השונים שכיסינו כאן, המוסד הלימודי מציע גם מרכז קריירה שמסייע בהשמה לתפקידים שונים.

יחד עם זאת, קיבצנו עבורכם מספר אתרים מומלצים לחיפוש עבודה:

 1. אתוסיה חברת השמה ומשאבי אנוש המציעה מבחר משרות הייטק בארץ בתחומי דאטה, תוכנה, פיתוח, כספים, משאבי אנוש, שיווק ועוד
 2. גלאסדור  או Glassdoor מקור בינלאומי של ידע ושל משרות, שם ניתן גם להציץ בביקורות על תהליכי הגיוס של החברה, טווחי שכר ואפילו להגיש מועמדות למשרות רילוקיישן
 3.  לינקדאין – תחת לשונית Jobs תוכלו לחפש משרות שרלוונטיות להשכלה, הניסיון והאופק המקצועי שלכם.

בנוסף, תוכלו לחפש עבודה דרך חברות השמה, במדור הדרושים של החברה אליה תרצו להתמיין, או אפילו בקבוצות פייסבוק שונות (בחיפוש לפי מקצוע). אל תשכחו להגיע לראיון מוכנים לכל שאלה, עם קורות חיים עדכניים והתנהלות שמותירה רושם חיובי. 

האם לינקדאין באמת חשוב לחיפוש עבודה?

כמובן! הפרופיל שלכם בלינקדאין הוא כרטיס הביקור המקצועי שלכם, והדרך הבטוחה ביותר לעשות הסבה מקצועית להייטק. מלבד הנוחות הקיימת בקורות חיים דיגיטליים, פרופיל הלינקדאין שלכם מאפשר למעסיק לראות את הכישורים שלכם, ההשכלה המקצועית שרכשתם, נקודות החוזק שלכם, המלצות של קולגות ומעסיקים, תכנים שכתבתם, ומעגל אנשי הקשר המקצועיים שבניתם. בתהליך ביצוע ההסבה להייטק הקדישו את הזמן הראוי לבניית פרופיל הלינקדאין שלכם, על מנת להותיר את הרושם הראשוני הטוב ביותר. תוכלו ללמוד עוד על בניית פרופיל לינקדאין במסגרת שיעור בקורס PoMa. אז שיהיה בהצלחה!

 • המדריך לחוזי עבודה בהייטק

  נכון לשנת 2021 חוזה עבודה בהייטק הוא לרוב מסמך באנגלית באורך כ-15 עמודים. להלן רשימה של מרכיביו העיקריים לצד הסבר קצר וכמובן שאלת השאלות - האם הם ברי מיקוח (המסמך...
  קראו עוד
 • ppc-manager

  מה זה PPC? מחקר תפקיד PPC Manager

  מחקר התפקיד המלא עבור מנהלי ומנהלות קמפיינים או באנגלית ppc עם כל המידע על אופציות לקידום, הכשרות, אפשרויות קידום ועוד
  קראו עוד
 • שיווק דיגיטלי בלינקדאין: איך תתחילו שיווק עמוד לינקדאין ברגל ימין

  היום שיווק דיגיטלי בפייסבוק הינו חלק מהאסטרטגיה השיווקית של כל עסק. עם 2.93 ביליון משתמשים חודשיים ברשת החברתית הגדולה בעולם, לא פלא שקידום ממומן בפייסבוק נמצא בראש הרשימה כשאנחנו מדברים...
  קראו עוד
 • שיווק דיגיטלי בפייסבוק: איך לבנות קמפיין מוצלח בפייסבוק?

  היום שיווק דיגיטלי בפייסבוק הינו חלק מהאסטרטגיה השיווקית של כל עסק. עם 2.93 ביליון משתמשים חודשיים ברשת החברתית הגדולה בעולם, לא פלא שקידום ממומן בפייסבוק נמצא בראש הרשימה כשאנחנו מדברים...
  קראו עוד
 • 5 טיפים לגיוס עובדי הייטק איכותיים שכל חברה צריכה להכיר

  אם חשבתם לרגע שגיוס עובדי הייטק לא שונה מתהליך הגיוס בתעשיות אחרות, אז יש לנו הפתעה בשבילכם. בתעשייה כל כך דינמית בה יש יותר ביקוש לעובדים מאשר היצע, כללי המשחק...
  קראו עוד
 • 3 כלים לניתוח נתונים שכל דאטה אנליסט מתחיל חייב להכיר

  פעם היינו מתלבטים אם ללמוד שפה שלישית, למשל צרפתית, ספרדית או איטלקית. היום השפות שמתלבטים ביניהן הן שפות תכנות. בהייטק קיימים תפקידים טכנולוגיים ותפקידים עסקיים שאינם טכנולוגיים. למידת שפת תכנות...
  קראו עוד
 • קידום ממומן בפייסבוק: כל סוגי הקמפיינים בפייסבוק ואיך בוחרים את ״האחד״

  פעם היינו מתלבטים אם ללמוד שפה שלישית, למשל צרפתית, ספרדית או איטלקית. היום השפות שמתלבטים ביניהן הן שפות תכנות. בהייטק קיימים תפקידים טכנולוגיים ותפקידים עסקיים שאינם טכנולוגיים. למידת שפת תכנות...
  קראו עוד
 • הנוסחה למסר שיווקי מנצח שכל קופירייטר חייב לשיווק דיגיטלי בהייטק

  פעם היינו מתלבטים אם ללמוד שפה שלישית, למשל צרפתית, ספרדית או איטלקית. היום השפות שמתלבטים ביניהן הן שפות תכנות. בהייטק קיימים תפקידים טכנולוגיים ותפקידים עסקיים שאינם טכנולוגיים. למידת שפת תכנות...
  קראו עוד
 • אינסייד ג׳וב- איך להתקבל ליוניקורן שאתם רוצים לעבוד בו?

  איך תתקבלו לטאבולה, או לכל יוניקורן אחר בו אתם חולמים לעבוד? רועי דויטש, מנכ״ל ג׳ולט, בשיחה צפופה עם אורה אגוזי-ברזילי, VP Tech Operations at Taboola, על הנושא...
  קראו עוד
 • שפות התכנות הפופולריות ביותר

  פעם היינו מתלבטים אם ללמוד שפה שלישית, למשל צרפתית, ספרדית או איטלקית. היום השפות שמתלבטים ביניהן הן שפות תכנות. בהייטק קיימים תפקידים טכנולוגיים ותפקידים עסקיים שאינם טכנולוגיים. למידת שפת תכנות...
  קראו עוד
 • המקצועות המבוקשים ביותר בתחום ההייטק

  תעשיית ההייטק היא ענקית ומכילה מגוון רב של תפקידים. הספקטרום מתפרש בין תפקידים טכנולוגיים לתפקידים עסקיים. בין הענפים השונים שקיימים בחברות הייטק ניתן לראות מחקר ופיתוח, HR, שיווק ועוד. התפקידים...
  קראו עוד
 • מחקר תפקיד – Data Analyst

  הטכנולוגיה היום מאפשרת לחברות הייטק להפיק כמות עצומה של נתונים מהשימוש במוצרים שלהן ובפלטפורמות שהן מציעות. כדי להסיק מסקנות מהנתונים הללו ולגבש אסטרטגיות לפעולה, מועסקים בחברות הייטק Data Analysts: אנשים...
  קראו עוד
 • איך לנתח מידע עצום באופן אפקטיבי?

  העולם שלנו מושתת על נתונים בכמות אדירה שנאספת מדי שניה. מתי צריך לבצע ניתוח נתונים? מהן שיטות ניתוח הנתונים, ומהו התהליך? לקריאה היכנסו עכשיו לאתר JOLT>>
  קראו עוד